KONST / Litografier / Grafiskt blad 14413356
nr 1441 3356
Hans Konnman
(f. 1949), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Motiv från Ålands skärgård. Signerad, numrerad 9/75. Bildmått: ca 28x38 cm. Bladets mått: 42x52 cm, oramad
Hans Andersson Konnman, svensk konstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:28:11